Adıyaman Tütünü Orta Sert Orta Ayar

Yeni ürün

                Bildiğiniz gibi tütün çeşitleri arasında, içim sertliklerine göre farklı çeşitler bulabilmek mümkündür. Yine web sitemizde yer alan tütün çeşitlerimizden birisi de orta ayar sertliğe sahip olanlarıdır. Bu tütünler, gerekli işlemlerden geçirilerek, sertlik derecesi ayarlanmaktadır.

Daha fazla bilgi

999 Öğeler

61,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Adıyaman Tütünü Orta Sert Orta Ayar

                Bildiğiniz gibi tütün çeşitleri arasında, içim sertliklerine göre farklı çeşitler bulabilmek mümkündür. Yine web sitemizde yer alan tütün çeşitlerimizden birisi de orta ayar sertliğe sahip olanlarıdır. Bu tütünler, gerekli işlemlerden geçirilerek, sertlik derecesi ayarlanmaktadır. Elbette ki yine kıyım özelliği de bunu etkileyen faktörlerden olabiliyor. Genel olarak 2 ve 3 numara kıyım gerçekleştirilmektedir. 3 numaralı tütünlerde ise tozlanma ve dökülme daha az olmasından dolayı tercih edilenlerden olmaktadır.

Çok aşırı kurutmayın

                Eğer ki tütünü orta bir sertlikte içmek istiyorsanız, tütünü aşırı kurutmaktan kaçının. Fakat nemli bir sarımın da tat vermeyeceğini bilmemizi isteriz. Bu ayarı da kendi içim zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle doğru seçim için direkt olarak orta ayar tütünü sepete eklemeniz ve siparişini vermeniz daha kolay olacaktır.